Okresní rada AŠSK Plzeň-sever

Okresní rada AŠSK Plzeň-sever

14 školních sportovních klubů v okrese

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFKP SLZŠ ve volejbalu Volejbal 16. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Gymnázium Rokycany
OR AŠSK Rokycany ve spolupráci s Centrem sportu Gymnázia a SOŠ Rokycany

Poslední aktualizace: 9. 3. 2020 v 17:02

KFOP a KP ve stolním tenisu družstev ZŠ Stolní tenis 7. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Klášterní 2, Plzeň - Slovany
Masarykova základní škola v Plzni

kat. III.

Poslední aktualizace: 11. 2. 2020 v 13:34

KFKP v Pohybových skladbách ZŠ Atletika 1. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie I., II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
Na Dlouhých 49, Plzeň
22. ZŠ Plzeň

kat. I, II., III. a IV.

Poslední aktualizace: 3. 2. 2020 v 14:28

KFKP SLZŠ v basketbalu Basketbal 31. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
tělocvična ZŠ Kožlany
ZŠ Kožlany, DBK Kožlany-Kralovice, KR AŠSK ČR Plzeň

Poslední aktualizace: 9. 3. 2020 v 17:01

OK ve stolním tenisu Stolní tenis 24. 3. 2020
Okresní kolo
Kategorie II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Kralovice

Poslední aktualizace: 8. 3. 2020 v 21:15

OK v basketbalu III.H Basketbal 19. 3. 2020
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Gymnázium Plasy

Poslední aktualizace: 19. 2. 2020 v 22:43

OK - Zručské pohybovky Tanec 17. 3. 2020
Okresní kolo
Kategorie I., II., III. a IV.
Smíšené
ZŠ Zruč-Senec

Poslední aktualizace: 23. 2. 2020 v 20:47

OK v přehazované III.D Přehazovaná 26. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Zruč-Senec

Poslední aktualizace: 11. 3. 2020 v 20:54

OK v basketbalu IV.H Basketbal 25. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Gymnázium Plasy

Poslední aktualizace: 27. 2. 2020 v 08:03

KFOP a KP v Plavání ZŠ a SŠ Plavání 22. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Klatovská 109, 320 57 Plzeň
SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara

Poslední aktualizace: 3. 2. 2020 v 14:20

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 6. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Městská sportovní hala, Plzeň
DDM Stod

kat. chlapci IV.

Poslední aktualizace: 9. 12. 2019 v 09:34

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 5. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Smíšené
Gymnázium a SOŠ Rokycany
OR AŠSK Rokycany

kat. dívky III.

Poslední aktualizace: 9. 12. 2019 v 09:34

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 4. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Gymnázium a SOŠ Rokycany
OR AŠSK Rokycany

kat. chlapci III.

Poslední aktualizace: 9. 12. 2019 v 09:34

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 29. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Městská sportovní hala, Plzeň
DDM Stod

kat. chlapci IV.

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 14:29

KFKP v házené Házená 28. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Hala 31. ZŠ, ul. E. Krásnohorské 10, 323 00 Plzeň
31. základní škola

Poslední aktualizace: 10. 10. 2019 v 10:00

KFOP a KP v házené ZŠ Házená 27. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Plzeň

kat. IV. chlapci

Poslední aktualizace: 27. 12. 2019 v 11:15

OK v basketbalu IV.D Basketbal 26. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Kožlany

Poslední aktualizace: 30. 11. 2019 v 10:33

OK ve florbalu IV.H Florbal 19. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Kožlany

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 21:26

Kvalifikace B - OK florbal IV.H Florbal 13. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019 v 20:43

Kvalifikace A - OK florbal IV.H Florbal 12. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Kožlany

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019 v 20:43

OK ve florbalu III.D Florbal 7. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 27. 1. 2020 v 19:34

OK ve florbalu III.H Florbal 5. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 7. 11. 2019 v 20:49

KFKP ve stolním tenisu ZŚ Stolní tenis 24. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Plzeň - Slovany

okresní a krajské finále, kat. IV.

Poslední aktualizace: 25. 10. 2019 v 10:23

OK ve florbalu IV.D Florbal 22. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 22. 10. 2019 v 21:04

KFOP a KP v Plavání ZŠ Plavání 17. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie I., II. a III.
Dívky + Chlapci
bazén 1. základní školy v Plzni
1. základní škola v Plzni

kategorie I., II., III.

Poslední aktualizace: 22. 11. 2019 v 11:11

OK v házené IV.H+D Házená 16. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
SŠ Horní Bříza
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 22. 10. 2019 v 20:56

KFKP v Přespolním běhu ZŠ a SŠ Přespolní běh 10. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Tachov - areál zimního stadiónu

Poslední aktualizace: 13. 11. 2019 v 13:30

OK v přespolním běhu Přespolní běh 26. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Plasy
G a SOŠ Plasy

Poslední aktualizace: 1. 10. 2019 v 08:37

OK v minifotbalu IV.H Minifotbal 19. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Horní Bříza
ZŠ Horní Bříza

Poslední aktualizace: 25. 9. 2019 v 18:46